Президент України Володимир Зеленський запропонував Верховній Раді ухвалити зміни до законодавства, що дозволять у цьому навчальному році звільнити учнів від необхідності проходження державної підсумкової атестації.

Читать далее →

Як відбудеться завершення навчального року?

Організація освітнього процесу, виконання освітньої програми та навчального плану є внутрішнім питанням кожного закладу. Рекомендації МОН: 

  • Спланувати кількість та обсяг завдань, щоб запобігти емоційному, ментальному та фізичному перенавантаженню учнів; 
  • Забезпечити учням доступ до навчальних матеріалів; 
  • Організувати проведення окремих консультацій для учнів, які хворіють; 
Читать далее →

Опубліковано 02 Березня, 2020

Підручники видавництва «Ранок» завжди в тренді!

Нарешті можемо поділитися з вами гарною новиною — 12 новеньких підручників видавництва «Ранок» для 3 класів НУШ, які вже отримали гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», чекають на вас! 

З 24 лютого до 12 березня 2020 року триває найвідповідальніший період вибору підручників для учнів 3 класів закладів загальної середньої освіти. На вибір вчителя подано підручники для 3 класів НУШ, створені за обома типовими освітніми програмами — за програмою О. Я. Савченко (НУШ-1) і за програмою Р. Б. Шияна (НУШ-2). Ми створили умови для полегшення педагогам вибору підручників 3 класу НУШ з української мови та читання, математики, мистецтва, курсу «Я досліджую світ», а також з іноземних мов: англійської, німецької і французької. На сайті ви можете переглянути електронні версії оригінал-макетів підручників, презентації підручників, орієнтовні календарно-тематичні плани. 

Читать далее →

Міністерство освіти і науки України продовжило конкурсний відбір підручників для 3 класу Нова Українська Школа до 10 квітня. Про це йдеться у відповідному наказі міністерства. 

Сучасний підручник має повністю відповідати навчальній програмі, сприяти розвитку мовленнєвих навичок, заохочувати дітей до вивчення предмета, розвивати компетенції ХХІ століття, навчати кращим моральним цінностям. Окрім вище зазначеного, підручник повинен відповідати вимогам часу, бути систематичним та апробованим в шкільній практиці.

Читать далее →

До 10 березень 2019 учителі можуть обрати нові підручники для 2 класу Нова Українська Школа. Про це повідомив інститут модернізації змісту освіти України.

Читать далее →

Команда редакторів, художників, дизайнерів Видавництва "Підручники і посібники" працювала творчо та натхненно разом з авторами наших підручників для 2 класу нуш ЗЗСО:

за Типовою освітньою програмою Р.Б.Шияна:

Читать далее →

3 лютого оголосять висновки конкурсних комісій щодо поданих на конкурс підручників для 2 класу нуш.

Про це повідомили на сайті Інституту модернізації змісту освіти.

Читать далее →

5 лютого розпочалась реєстрація участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Особи, які здобувають повну загальну середню освіту у цьому навчальному році та складають ДПА у формі зовнішнього незалежного оцінювання, матимуть можливість зареєструватись на тестування до 18 березня. Випускники минулих років можуть зареєструватися на ЗНО до 25 березня 2019 року.

Цього року ЗНО складатимуть учні 11-х класів, а також студенти закладів вищої та професійної освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти.

Читать далее →